Telefon: 0212 512 63 03 - 0555 803 13 85
Tel: 0 212 512 63 03

OSMANLI KOSTÜMÜ

Osmanlı İmparatorluğunun Saray Haneden Üyelerinin Giyindiği Özel Kıyafetler Ve Osmanlı İmparatorlugu Zamanındaki Halkın Giyinmiş Oldugu Tarihi Yansıtan Kıyafetleri Gününüzde Yaşatma Ve Tarihimizi Hatrlama Adına Üretimimizde Olan Osmanlı Kıyafetlerinin Toptan Ve Perakende Satışı Mevcuttur. Ayrıca bu kostümleri kiralık olarakta alabilirsiniz. Dilek Textil sizlere en uygun fiyat sunmaktadır. Kostümler için gerekli tüm aksesuarlar elimizde bulunmaktadır.

Sultan Kostümleri , Padişah Kıyafeti Vs .. Kısacası Her Türlü Saray Haneden Üyelerinin Özel Kıyafetleri Özel Siparişler de Dahil Olmak Üzere Firmamız Tarafından Üretilmektedir.

Son zamanlarda Diriliş Ertuğrul , Muhteşem Yüzyıl , Kuruluş Osman gibi dizilerin çıkışı ile rabet görülen karakter kıyafetleri firmamız tarafından 33 senedir imalatı yapılmakta olan kaliteli ürünler ile daha çok rağbet görmektedir. Bizler sizlere en uygun fiyata en kaliteli ürünleri sunmanın yıllarca gururunu yaşamaktayız. Kıyafetlerimizin fiyatları için bizimle iletişim kurabilir veya online satış sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Web Tasarım İstanbul