Telefon: 0212 512 63 03 - 0555 803 13 85
Tel: 0 212 512 63 03

Mehter Kıyafeti

Mehter Osmanlı İmparatorluğunun Bando Takımına Verdiği İsimdir. Osmanlı İmparatorluğu Savaşlarda Bando Takımı İle Katılırdı.

Mehter Kostümümüz Kırmızı , Yeşil , Olmak üzere Üretilmektedir. İsteğe Görede Degişik Renklerde Ve Desenlerde Yapılmakıtadır.

Toptan Ve Perakende Satışımız Mevcuttur.


Mehter Kostümü

Ürün istenildii takdirde farklı renk ve kumaşlardan yapılabilir.Stoklu çalışmamızdan dolayı ürünler elimizde small medium large ve xlarge bedenleri mevcut olup bu bedenler haricinde özel bedenler için lütfen diyaloga gecin, Ürünler resimde gördüklerinizin aynısı olup resimin telif hakkı firmamıza aittir.Ürün kumaş kalitesi stoklu mallarda bossa kumaş yada aktek kumaştır.Organizasyon yada gösterilik ürün istenildiğinde günü birlik adetli ürünler en hızlı bir şekilde çıkartılır.Fabrikamızda istenilirse ürünlerin yapım aşaması izlenebilinir.Mehter kıyafeti Kiralama istenildiğinde bu konuda en hızlı ve en uygun kostüm fiyatı ve hizmeti firmamız tarafından sizlere sunulacaktır.Ürünün ayakabılarım ayakkabı üretimi olan fason atölyelerde üretilir Orjinal antep yemenisi olarak bilinen ürün sizlere temin edilir. İstenilir ise Mehter aksesuarları çocuklar için veya büyükler için Mehteran çalgıları aksesuarları bizler tarafından temin edilir.Mehter Aksesuarlarının fiyatlarını almak için bizimle irtibata geçmeniz halinde ürünlerin fiyat listesi hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılır.

Web Tasarım İstanbul